شرکت تبلیغات معماران نوین


پیشرو در ارائه تمامی خدمات تبلیغاتی با تکنولوژی های مدرن.

چگونه می توان قبل از هزینه کردن برای انجام تبلیغ کارآیی آن را بهبود بخشید؟ قبل از اینکه هر تبلیغی را انجام دهیم باید به چند سؤال پاسخ دهیم:
مخاطبان اصلی ما چه کسانی هستند؟

آیا تبلیغات ما توسط مخاطبان مورد نظر دیده یا شنیده خواهد شد؟ 3چگونه این تبلیغ می تواند افراد مورد نظر ما را تحت تأثیر قرار دهد؟ چه باید کرد تا تبلیغات ما مؤثرتر از تبلیغات رقبایمان باشد؟
چگونه می توان مهم ترین مزایای محصول خودمان را به گونه ای ساده اما جذاب برای مخاطبان و مشتریان احتمالی بیان کنیم؟
آیا بودجه تبلیغاتی ما با توجه به اهدافی که داریم مناسب است؟
آیا تحقیقات و مطالعات اولیه صورت گرفته است؟

شركت معماران تبلیغات نوین با هدف ارائه خدمات نوين تبليغات در خصوص وب سایت ,مولتی مدیا ، مارکتینگ ,فروش ,بازاریابی ,بازار شناسی , توليد فيلم های مستند از پروژه ها و خط توليد (رئال-انيميشن كامپيوتری-مستند صنعتی-مستند آموزشی و فرهنگی و ....)، برگزاری همايش و همچنين تبليغات محيطی و سمپلينگ با تيم مجرب در مكان های عمومی از قبيل مراكز خريد- پاساژ ها و فروشگاه های زنجيره ای- هدايای تبليغاتی- طراحی و چاپ بروشور و كاتالوگ تبليغات در روزنامه ها و مجلات و ارائه كليه كارهای تبليغاتی در سراسر كشور فعاليت خود را آغاز نموده است. اين مجموعه با سابقه ای 18 ساله (تحت نام کانون تبلیغاتی ابرش ) يكی از بزرگترين شركت های تبليغاتی می باشد كه توانسته با بهره گيری از دانش فنی، تجهيزات مدرن، تيم كاری با تجربه، متخصص و خلاق در بخش های كارگاه فيلم سازی ، بهترين خدمات تبليغاتی را در سريعترين زمان ممكن و با بالا بردن كيفيت به مشتريان خود ارائه نمايد. اميد است بتوانيم در جهت پيشبرد اهداف تبليغاتی و توسعه بازار و فروش شما خدماتمان را به بهترين نحو عرضه نموده و گامي موثر در اين خصوص برداريم.

آشنایی با اعضای گروه


Powered and Designed by: © 2018 MTN-ADV